Кошик
215 відгуків

Магазин нижнего белья Ingrosso

+380 (96) 725-17-64

9 цікавих фактів, які назавжди змінять Ваше ставлення до Укрпошті.

9 цікавих фактів, які назавжди змінять Ваше ставлення до Укрпошті.

9 фактів про Укрпошті, про які не знає 80% покупців в інтернеті.

 

Кількість покупок в інтернеті з кожним роком зростає, разом з цим розвиваються і кур'єрські служби, що забезпечують доставку замовлень покупця. Серед них і державне підприємство Укрпошта, яке за останні роки суттєво змінилося, але все ж не користується великою популярністю. У цій статті ми наведемо деякі факти, які змусять Вас по-новому поглянути на найбільшого оператора поштового зв'язку України.

 

 Індекс та номер відділення - це одне і те ж.

Транспортні компанії використовують для позначення своїх філій назва населеного пункту та номер відділення в межах цього населеного пункту. Наприклад, «Київ-262». Укрпошта використовує більш складну кодування, де перші 2 цифри – це унікальний ідентифікатор області, решта 3 цифри – номер відділення.

 Укрпошта стає сучасною.

Традиційне письмове повідомлення в поштовій скриньці, яка приносить листоноша, поступово замінюється смс-повідомленнями. Про прибуття посилки відділення Ви дізнаєтеся миттєво, як і в будь-якій іншій кур'єрській службі.

 У відділеннях більше немає обідніх перерв!

Напевно кожен з нас, хоч раз прийшовши на пошту вдень, бачив зачинені двері. Так от, тепер ці двері завжди відкриті. Укрпошта, нарешті, відмовилася від радянського графіка роботи.

 Доставка в будь-яке відділення.

Як і в інших кур'єрських службах, доставку можна замовити в будь-яке відділення Укрпошти. Для цього достатньо замість адреси вказати «до запитання». До речі, адресу Вашого проживання потрібен тільки для письмового повідомлення. Якщо Ви вмієте користуватися телефоном і знаєте, що таке смс, то адресу вказувати не обов'язково.

 Отримуй посилки без черг.

Поштові відділення завантажені по-різному. У одних завжди черга, в інших, як правило, порожньо. Експериментуйте. Поруч з будинком, офісом або за маршрутом, яким Ви часто їздите, знайдеться мінімум 3-5 відділень. Ви можете вибрати найменш завантажений і комфортно користуватися ним завжди.

 Тільки фактичний вагу.

При розрахунку вартості доставки, Укрпошта враховує тільки фактичний вагу. У всіх інших кур'єрських службах існує також поняття «питома вага». Наприклад, Ви замовляєте пуховик. Укрпошта врахує тільки фактична вага до 1 кг, а всі інші транспортні компанії будуть розраховувати вартість доставки по об'ємній вазі, який може скласти до 3 кг.

 Швидка доставка.

Час доставки Укрпоштою не на багато більше, ніж в інших службах. Багато думаю, що посилка прийде через тиждень, хоча на практиці доставка у великі міста займає максимум 2-3 дні. У віддалені населені пункти може зайняти до 5-6 днів, але у «віддалені пункти» входить навіть о. Зміїний.

  Низькі ціни.

   У Укрпочты самый дешевый тариф, в который сложно поверить. Даже после поднятия цен в марте 2017 г., стоимость доставки остается на порядок ниже, чем в других компаниях. К примеру, доставка посылки весом до 1 кг будет стоить менее 15 грн. (!) Это выгодней, чем поехать на городской маршрутке в ТЦ за покупкой и обратно.

 Честный тариф.

    Никаких округлений веса. Нет, округления конечно есть, но они в пределах 0,1 кг. Для других же курьерских компаний 2 кг и 5 кг – это одно и то же, судя по их тарифам.

 

   Несмотря на то, что Укрпочте еще много над чем предстоит поработать, уже сейчас ее сервис выглядит вполне достойно. Если у Вас есть в запасе 1-2 дня на доставку, и Вы готовы вспомнить студенческие годы и немного пописать ручкой (бланки на отправку и получение все еще заполняются от руки), то такой вариант доставки именно для Вас. К тому же, это отличный способ немного сэкономить.

Сервіс Укрпошти для відправника поки залишається не самим зручним і витратним за часом. Але ми виступаємо за те, щоб кожен покупець міг економити. Тому наш інтернет магазин з радістю здійснює доставку Укрпоштою!

 

 

Ingrosso

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner